SPEDOS nabízí protipožární uzávěry pro zajištění maximální bezpečnosti i pro personální budovy nejrůznějších typů. Tyto protipožární dveře jsou vyráběny z nejlepších materiálů a jejich odolnost je navíc ověřena certifikáty kvality. V nabídce najdeme dva typy: protipožární automatické dveře a protipožární dveře otevíravé ocelové. Zároveň existuje možnost určitých úprav dveří přesně zákazníkovi na míru. Nabízené služby dále zahrnují i servis s garancí dojezdu 24/7.

Číst dál: MAXIMÁLNĚ BEZPEČNÉ PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE SPEDOS

  • Petra Buráková
  • Ostatní

Jak ochránit svou vinici?

Máte vinici, kterou potřebujete ochránit před nezvanými návštěvníky, ať už se jedná o hraboše ptáky nebo neoprávněné sběrače, kteří si chtějí také utrhnout nějakou tu kuličku hroznu pro sebe? V tomto článku Vám poradíme, jak si před těmito návštěvníky svou vinici ochránit.

Číst dál: Jak ochránit svou vinici?

  • Petra Buráková
  • Ostatní

Luxusní rodinné domy

Společnost Thermont navrhuje luxusní rodinné domy a rezidenční stavby. Návrhy luxusních domů se vyznačují velkou užitnou plochou a také mnoha prosklenými plochami. Naši architekti vynakládají veškeré úsilí, aby návrhy těchto luxusních rezidencí vyhovovaly i těm nejnáročnějším vkusům našich klientů.

 Image result for Luxusní rodinné domy

Číst dál: Luxusní rodinné domy

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4